ديزاين ناخن
ديزاين ناخن , جملات کوتاه درباره ایران , شعر های دو بیتی برای روز معلم , عکسهای عروسی فرزاد حسنی و آزاده نامداری , عکس دکوراسیون داخلی ارایشگاه زنانه , قسمت آخر سریال دیلا خانوم , پیامک قدم نورسیده مبارک , دانلود آهنگمن و بارون بابک جهانبخش , فطما گل , عکس های سریال روزی روزگاری 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|

 اخبار حوادث  - طلبكاران مرد بدهكار را كشتند

 چهار مرد كه براي گرفتن طلب خود مرد بيمار را از بيمارستان ترخيص كرده و او را به قتل رسانده بودند صبح روز گذشته در دادگاه كيفري استان تهران جنايت را به گردن يكديگر انداختند و گفتند كه قتل را ديگري مرتكب شده است.

اول ارديبهشت سال 89 جنازه مردي 44 ساله در اطراف ميدان كاج پيدا شد و پس از آن گروهي از ماموران پليس به محل وقوع حادثه رفته و تحقيقات خود را آغاز كردند. با شناسايي خانواده مقتول مادر وي به ماموران گفت: پسرم حدود 250 ميليون تومان از مردم كلاهبرداري كرده بود و به خاطر همين كارش از دست او عصباني بودم و كاري به كارش نداشتم.

 

فقط مي‌دانم كه مريض بود و در بيمارستان بستري با اظهارات اين زن ماموران به بيمارستاني كه مقتول در آنجا بستري بود رفتند و به تحقيق پرداختند. اما مشخص شد كه دو مرد به بيمارستان آمده و پس از پرداخت 10 ميليون تومان مقتول را از بيمارستان ترخيص كرده و با خود برده‌اند. بنابراين متهمان خيلي زود شناسايي و دستگير شدند. دو متهم اصلي اين پرونده پس از دستگيري با اعتراف به جرم خود به ماموران گفتند: مقتول را از بيمارستان ترخيص كرديم و به ويلاي دوست‌مان برديم.

در آنجا مي‌خواستيم طلب‌مان را از مقتول بگيريم اما او گفت من را به تهران ببريد تا در آنجا طلب‌تان را بدهم ولي وقتي به تهران آمديم او گفت كه هيچ پولي ندارد. براي همين عصباني شديم و او را با استفاده از يك شلنگ خفه كرديم.

 

با اعتراف متهمان پرونده آنها براي رسيدگي به شعبه 71 دادگاه كيفري استان تهران ارجاع و صبح روز گذشته نيز جلسه محاكمه هر چهار متهم برگزار شد. در اين جلسه متهمان رديف اول جنايت را به گردن يكديگر انداختند. خسرو به هيات قضايي گفت: من از مقتول طلب داشتم ولي روز حادثه او را نكشتم و اين احسان و سجاد بودند كه با شلنگ او را خفه كردند.

 

من تنها آنها را همراهي كردم. احسان نيز به قضات گفت: آن روز خسرو از من يك شلنگ خواست من هم داخل ماشين به او شلنگ دادم و رفتم. وقتي برگشتم او را كشته بودند. در ادامه جلسه متهم ديگر اين پرونده نيز به قضات گفت: آن روز اين دو نفر يعني خسرو و سجاد نزد من آمدند و ماشينم را قرض گرفتند و گفتند كه براي مهماني به ويلاي دوست‌شان مي‌روند. من اشتباه كردم كه ماشينم را به آنها قرض دادم.

 

چون زياد نمي‌شناختم‌شان و در سفره‌خانه با آنها آشنا شده بودم. وقتي ديدم ماشينم را نياوردند به دنبال‌شان رفتم و مقتول را ديدم. آنها گفتند كه دوست‌شان است. براي همين من هم موضوع را پيگيري نكردم. حتي نفهميدم كه چطور او را كشتند. فقط در يك لحظه متوجه شدم كه با هم درگير شده‌اند. متهم رديف چهارم نيز به قضات گفت: بچه‌ها مقتول را به ويلاي من آوردند و گفتند كه مي‌خواهيم به مهماني بياييم. من از قتل خبر ندارم و نمي‌دانم چه شد كه مقتول را كشتند. در پايان اين جلسه نيز هيات قضايي وارد شور شدند تا حكم نهايي را در اين خصوص صادر كنند.

 

 اخبار حوادث  - اعتماد

[ ] [ ] [ kar-ardebil ]
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب