ديزاين ناخن
ديزاين ناخن , جملات کوتاه درباره ایران , شعر های دو بیتی برای روز معلم , عکسهای عروسی فرزاد حسنی و آزاده نامداری , عکس دکوراسیون داخلی ارایشگاه زنانه , قسمت آخر سریال دیلا خانوم , پیامک قدم نورسیده مبارک , دانلود آهنگمن و بارون بابک جهانبخش , فطما گل , عکس های سریال روزی روزگاری 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|

جان مک کین، سناتور جمهوریخواه در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در ایالت فلوریدا برای گزینش نامزد حزب در انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی رسیده است.

به گزارش بی بی سی بر اساس نتایج اولیه شمارش آرا، آقای مک کین 36 درصد از آرای شمارش شده را به خود اختصاص داد در حالیکه میت رامنی، فرماندار سابق ایالت ماساچوست و رقیب وی با کسب 32 درصد آرا در مکان دوم قرار گرفت.

این پیروزی، سومین پیروزی برای آقای مک کین در انتخابات مقدماتی حزبی در سال 2008 است.

انتخابات مقدماتی حزب جمهوریخواه تاکنون در شش ایالت برگزار شده است و آقای رامنی در دو ایالت به پیروزی رسیده است.

مایک هاکابی، فرماندار سابق ایالت آرکانزا هم یک پیروزی داشته است.

انتخابات مقدماتی حزبی در ایالت های آمریکا با هدف انتخاب نامزدهای شرکت کننده در انتخابات ریاست جمهوری دو حزب جمهوریخواه و دموکرات برگزار می شود.

سرانجام نمایندگان اعزامی هر حزب از ایالت های مختلف با شرکت در یک گردهمایی بزرگ نامزد حزبی برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری را بر می گزینند.

رای نمایندگان ایالتی منعکس کننده نتیجه انتخابات مقدماتی است.

ایالت فلوریدا از ایالت های پر جمعیت آمریکا است و پیروزی در انتخابات مقدماتی در این ایالت دستاور مهمی در راه گزینش دستیابی به نامزدی حزب است.

شکست رویای جولیانی
رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک که در دو ماه گذشته با هدف پیروزی در انتخابات مقدماتی ایالت پرجمعیت فلوریدا، در این ایالت حضور دائمی داشته است و از تبلیغ موثر در انتخابات مقدماتی پیشین حزب جمهوریخواه خودداری کرده بود، در انتخابات مقدماتی فلوریدا با 15 درصد آرا در رده سوم قرار گرفت.

جولیانی پیش از آغاز انتخابات مقدماتی حزبی که از سوم ژانویه شروع شده است، در نظرسنجی های مختلفی که در سطح ملی و ایالت فلوریدا انجام شده بود، در صدر فهرست داوطلبان نامزدی ریاست جمهوری حزبجمهوریخواه قرار داشت ولی روش تبلیغی او، که انفعالی توصیف شده، به نفع جان مک کین و میت رامنی تمام شده است.

دموکرات ها
رای گیری از طرفداران حزب دموکرات هم در ایالت فلوریدا انجام شده است و هیلاری کلینتون، سناتور دموکرات، نیمی از آرا را در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات به دست آورده است.

در این حال، به خاطر اختلاف حزب دموکرات فلوریدا با کمیته ملی این حزب بر سر تاریخ برگزاری انتخابات مقدماتی در این ایالت، نتیجه این انتخابات در تعیین نامزد انتخابات ریاست جمهوری حزب دموکرات بی تاثیر خواهد بود.

کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا در پی برگزاری پیش از موعد انتخابات مقدماتی حزبی در فلوریدا، کرسی های نمایندگی دموکرات های این ایالت را در گردهمایی بزرگ خود باطل کرده است.

کمیته ملی حزب جمهوریخواه هم تصمیم مشابهی را به اجرا گذاشته است ولی تنها به لغو نیمی از کرسی های نمایندگی این ایالت دست زده است.

مشابه این وضع برای ایالت میشیگان هم وجود داشت اما هیلاری کلینتون که در میشیگان هم بیشترین تعداد رای از میان داوطلبان دموکرات به خود اختصاص داده بود، خواستار بازگرداندن حق نمایندگی این دو ایالت در گردهمایی بزرگ حزب دموکرات است.

نظرات مردمی
نظرسنجی از رای دهندگان جمهوری خواه در انتخابات مقدماتی حزبی در فلوریدا بیانگر قرار داشتن مسایل اقتصادی در صدر فهرست مهم ترین نگرانی های شهروندان است.

بر این اساس، حدود نیمی از شهروندان جمهوریخواه فلوریدا اقتصاد را مهمترین موضوع مورد نظر خود می دانند در حالی تروریسم تنها برای یک پنجم این افراد مهمترین مساله محسوب می شود.

نظرسنجی ها همچنین نشان می دهد که یک چهارم رای دهندگان در فلوریدا می گویند به کاندیدایی رای داده اند که دارای ارزش های عقیدتی مشترکی با آنان بوده است و یک سوم رای دهندگان هم تجربه کاری داوطلبان را عاملی موثر در رای خود عنوان کرده اند.
 

[ ] [ ] [ kar-ardebil ]
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب