ديزاين ناخن
ديزاين ناخن , جملات کوتاه درباره ایران , شعر های دو بیتی برای روز معلم , عکسهای عروسی فرزاد حسنی و آزاده نامداری , عکس دکوراسیون داخلی ارایشگاه زنانه , قسمت آخر سریال دیلا خانوم , پیامک قدم نورسیده مبارک , دانلود آهنگمن و بارون بابک جهانبخش , فطما گل , عکس های سریال روزی روزگاری 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|

معاون سازمان خصوصی سازی از آمادگی 9 نیروگاه، پالایشگاه اصفهان، کشتیرانی و 20 شرکت دولتی برای واگذاری به بخش خصوصی خبرداد و گفت: برخی از پیشنهادات از جمله واگذاری شرکتهای بیمه به بانکها و سپس واگذاری آنها، واگذاری سهام بانکها و بیمه ها را به تعویق می اندازد.

اسماعیل غلامی در گفتگو با مهر در مورد زمان واگذاری سهام بانکها، گفت: برخی از پیشنهادات از جمله واگذاری شرکتهای بیمه به بانکها و سپس واگذاری آنها، کار واگذاری سهام بانکها و بیمه ها را به عقب می اندازد.

بانکها
معاون امور آماده سازی سهام و شرکتهای دولتی سازمان خصوصی سازی، تصریح کرد: اگر روش جدیدی برای واگذاری سهام بانکها پیشنهاد و یا در دولت تصویب نشود، سهام بانکها آماده واگذاری است.

وی افزود: اما چنانچه شرکتهای بیمه دولتی در قالب بانکها واگذار شوند، زمان واگذاری آنها به تعویق می افتد، زیرا در اینصورت باید مجمع جدید آنها برگزار شود، چون پرتفوی، میزان سهام و غیره آنها تغییر خواهد کرد.

غلامی خاطرنشان کرد: اگر سهام بانکها و بیمه ها به روش قبلی واگذار شود، مشکلی از لحاظ واگذاری وجود ندارد و به طور حتم تا شهریور ماه سال جاری حداقل سهام دو بانک واگذار خواهد شد، اما اگر پیشنهادات جدید صورت گیرد، زمان واگذاری سهام بانکها و بیمه ها 6 ماه دیگر به تاخیر خواهد افتاد.

بیمه ها
عضو هیئت عامل سازمان خصوصی سازی همچنین در مورد واگذاری سهام شرکتهای بیمه، گفت: قرار بود این شرکتها از ابتدای سال 86 استاندارد شماره 28 سازمان حسابرسی را رعایت کنند و نحوه شناسایی درآمدها، حسابها و صورتهای مالی خود را بر اساس این استاندارد انجام دهند.

وی با بیان اینکه اما شرکتهای بیمه چندان تمایلی به اجرای این استاندارد ندارند، اظهارداشت: اگر این استاندارد اجرا نشود، حسابهای آنها عدم اظهار نظر می شود، اما یکسری از شرکتهای بیمه از جمله بیمه دانا استاندارد جدید و قدیم را اجرا کرده اند.

غلامی با تاکید بر اینکه واگذاری شرکتهای بیمه نیازمند بررسی های بیشتر است، تصریح کرد: دلیل مذکور باعث عقب افتادن سهام این شرکتها می شود.

وی ادامه داد: اگر تصمیم جدیدی اخذ نشود، واگذاری سهام بانکها نیز تسهیل می شود، زیرا اگر شرکتی به بانکها داده شود، زیر مجموعه آنها قرار خواهد گرفت و سود آنها به بانکها خواهد رفت و این امر را می توان سیاستی برای حل مشکل استاندارد شماره 28 دانست.

نیروگاه ها، پالایشگاه و کشتیرانی
معاون امور آماده سازی سهام و شرکتهای دولتی سازمان خصوصی سازی، از آمادگی 9 نیروگاه برای واگذاری به بخش خصوصی از طریق بورس خبرداد و گفت: این نیروگاه ها برای واگذاری تبدیل به شرکت شدند و اساسنامه آنها نیز به تصویب رسیده است، اما در مصوبات آنها آمده است که اولین مجمع آنها باید برگزار شود.

وی از آمادگی پالایشگاه اصفهان و کشتی رانی جمهوری اسلامی برای واگذاری به بخش خصوصی خبرداد و تصریح کرد: آنها نیز برای واگذاری به بخش خصوصی مشکلی ندارند و در اولین فرصت واگذار خواهند شد.

مخابرات
غلامی با اشاره به اینکه شرکت مخابرات نیز تا حدودی آماده واگذاری به بخش خصوصی است، افزود: شرکت مخابرات باید ثبت شرکت و تبدیل به سهامی عام شود.

وی خاطرنشان کرد: برای پذیریش این شرکت باید میزان ذخیره خدمت کارکنان و حقوق کارکنان بازنشسته در حسابها اعمال شود و بودجه سال 87 نیز در نظر گرفته شود.

واگذاری 20 شرکت دولتی
وی اظهارداشت: همچنین 20 شرکت دولتی نیز آماده واگذاری به بخش خصوصی است که در اولین جلسه امسال هیئت عالی واگذاری به تصویب خواهد رسید.  
[ ] [ ] [ kar-ardebil ]
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب