ديزاين ناخن
ديزاين ناخن , جملات کوتاه درباره ایران , شعر های دو بیتی برای روز معلم , عکسهای عروسی فرزاد حسنی و آزاده نامداری , عکس دکوراسیون داخلی ارایشگاه زنانه , قسمت آخر سریال دیلا خانوم , پیامک قدم نورسیده مبارک , دانلود آهنگمن و بارون بابک جهانبخش , فطما گل , عکس های سریال روزی روزگاری 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
ایسنا: رييس‌جمهور معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس‌جمهور را از مهمترين دستگاه‌هاي اداري كشور دانست و گفت: مجموعه‌هاي اداري كشور مأموريت‌هاي روشن و البته بزرگ و مهمي را بايد دنبال كنند و اين معاونت موظف است ساختارهاي اداري را متناسب با مأموريت‌هاي آن‌ها تعريف كند.

دكتر محمود احمدي‌نژاد در ديدار مديران و كاركنان معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس‌جمهور و مراكز وابسته با تبريك آغاز سال جديد اظهار كرد: خداوند بهار و نوروز را در چرخه زندگي انسان‌ها براي تحول در احوال تعبيه كرده است و از الطاف خداي متعال اين است كه ما را به بهار حقيقي انسان و جامعه بشري كه برقراري حاكميت انسان كامل در جهان است، نويد داده است.

وي در ادامه با بيان اين‌كه " ساختارهاي اداري بايد در خدمت تحقق اهداف متعالي يك ملت باشند" خاطرنشان كرد: اولين كاري كه معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني بايد انجام دهد، اين است كه به طور مدام اين اهداف را براي همه واحدهاي اداري كشور بازتعريف و يادآوري كند به نحوي كه ساختارهاي اداري كشور بايد بدانند كه فلسفه تأسيس و تشكيل آن‌ها چيست؟

وي افزود: مأموريت‌هاي ساختارهاي اداري بايد به درستي ترسيم شده و به روز شود و ساختارهاي اداري متناسب با اين مأموريت‌ها ايجاد گردد يعني شكل و ساختار اداري بايد متناسب با مأموريت‌ها باشد.

رييس‌جمهور كوچك‌سازي ساختارهاي اداري را مورد تأكيد قرار داد و گفت: دولت حقيقتاً به دنبال كوچك، فعال و چابك كردن ساختارهاي اداري كشور است. كوچك‌سازي ساختار اداري يعني اين‌كه حيطه وظايف و اختيارات ساختارها محدود شود. اصلاح چرخش كارها از جمله اقداماتي است كه مي‌تواند ساختارهاي اداري كشور را كوچك كند.

وي تصريح كرد: كوچك‌سازي ساختارهاي اداري بايد بر اعتماد و نظارت مؤثر بنا باشد در غير اين صورت ساختارها كوچك نخواهند شد. هر چه قدر روند تصميم‌گيري‌ها كوتاه‌تر و سريع‌تر باشد، كشور نيز سريع‌تر پيشرفت مي‌كند.

وي گفت: سيستم اداري بايد در خدمت حركت ملت باشد و ساختارهاي اداري به مانند پليس راهنمايي و رانندگي در كنار مردم و به دنبال تسريع در حركت آنان باشد. در تنظيم و اصلاح ساختار اداري بايد حتي به ملاحظات روحي و رواني كاركنان نيز توجه شود.

احمدي‌نژاد با اشاره به تسهيل نقل و انتقال كاركنان دولت از مراكز استان‌هاي بزرگ به شهرستان‌ها گفت: بايد امتياز و تسهيلات ويژه‌اي براي كاركناني كه از مراكز استان‌ به پايين نقل و انتقال پيدا مي‌كنند داده شود.

وي همچنين خواستار سر و سامان دادن به مقررات استخدامي كشور و آزمون‌هاي ورودي شد و گفت: بايد اين مقررات به گونه‌اي اصلاح‌شود كه احساس عدالت در كشور تقويت شود؛ چراكه همه مردم كشور عزيز و محترم هستند.

وي خاطرنشان كرد: با توجه به ظرفيتي كه در معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني وجود دارد، اين اميدواري هست كه در طول دوره دولت دهم، سازمان منظم و منظبط اداري در كشور تشكيل شود.

رييس‌جمهور همچنين قاعده‌مند كردن مصارف اداري را مورد تأكيد قرار داد و اظهار كرد: هم‌اكنون ساختمان‌هاي دولتي فراواني در سطح شهر تهران وجود دارند كه استفاده خاصي از آن‌ها انجام نمي‌گيرد كه معاونت توسعه به راحتي مي‌تواند به اين‌گونه موارد رسيدگي كرده و منابع حاصل از آن را در خدمت رفاه كارمندان دولت قرار دهد. به هر ميزاني كه هزينه‌ها كاهش پيدا مي‌كند مي‌توان از اين هزينه‌ها در جهت رفاه و تأمين نيازهاي كاركنان دولت كه از پركارترين، منظم‌ترين و منظبط‌ترين نيروهاي كشور هستند، استفاده كرد.

وي گفت: خبط بزرگي كه در ساليان گذشته در كشور صورت گرفته اين است كه به مدرك تحصيلي كاركنان بيشتر از كارآيي و توانمندي آنان توجه شده است و اين مسأله‌اي است كه بايد اصلاح شود.

دكتر احمدي‌نژاد افزود: سرمايه اصلي يك دولت همكاران و كاركنان سيستم اداري دولت هستند . كارمندان دولت در خدمت مردم هستند از اينرو بايد به نيازها و مطالبات آنان توجه شود تا فكر و ذهنشان آزاد باشد كه بتوانند با آرامش خاطر به مردم خدمت كنند.
[ ] [ ] [ kar-ardebil ]
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب